Kontaktujte nás

731389957

Sečtěte a zaokrouhlete (47.7 + 48.5) *

Challenger hockey

Challenger Hockey působí úspěšně na evropském a americkém trhu již od roku 1996. Zakladatelem firmy je  Miroslav Vojtíšek, který tuto společnost vybudoval spolu se svým synem Mirem Vojtíškem, jr. Za dobu své existence si získala uznání obchodních partnerů i klubů v nejrůznějších zemích světa. Není proto divu, že ve svém oboru patří k těm nejlepším, nejspolehlivějším a nejvýznamnějším.

Mezi hlavní obory činnosti patří zajištění účasti na sportovních turnajích, organizování tréninkových soustředění, či uspořádání sportovních akcí dle vlastních individuálních potřeb. Challenger pracuje se zákazníky ze Spojených Států, Kanady, České republiky, Ruska, Finska, Švédska, Francie, Německa, Lotyšska, Litvy, Švýcarska, Maďarska, Polska, Slovenska, Rakouska a dalších zemí.

Vyznačujeme se vůči svým zákazníkům a obchodním partnerům vysokou zodpovědností a profesionalitou. Naše turnaje vždy zahrnují kompletní servis, který se skládá ze zajištění ubytování, sportovišť, dopravy, stravy, kulturních a doprovodných akcí.

 

Challenger Hockey rovněž nabízí možnost českým týmům realizovat zájezdy do zahraničí a to buď v rámci partnerského turnaje, a nebo vám zprostředkuje přátelská utkání a ušije celý balíček na míru na základě vašich potřeb.  Nezáleží, jak kvalitní váš tým je, pro všechny jsme schopni zajistit vyhovujícího soupeře. Zajistíme, aby váš dětský tým získal nezapomenutelné zážitky a zkušenosti, které si bude pamatovat celý život.

Samozřejmostí je poznání cizí země prostřednictvím různých prohlídek a také zajištění letenek, ubytování a transferů v místě pobytu. Nabízíme také možnost využít našeho průvodce, který vám v místě pobytu bude po celou dobu k dispozici.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na email info@challenger.cz

Nahoru